Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Аналіз результатів державної підсумкової атестації у 2018/2019 навчальному році

Дата: 4 жовтня 2018 о 17:12, Оновлено 24 червня 2019 о 13:13

Аналіз ДПА з української мови

учнів 4 класу Хатської ЗОШ І ст. за 2018-2019 н. р.

15 травня 2019 року

Усього учнів у класі -  3                                              писали роботу 3

ДПА з української мови  в 4 класі показала, що здобувачі освіти мають достатній рівень  мовленнєвих і правописних умінь, практично уміють застосовувати мовні знання; розуміють текст, самостійно читають і усвідомлюють текст, знаходять потрібну інформацію в тексті, висловлюють власну думку, уміють визначати жанри творів; частково засвоїли частини мови.

Типові помилки: припустилися граматичних помилок: правопис буквосполучень - ться, - ст, великої букви, глухих та дзвінких приголосних, м'якого знака та подовження м'якого приголосного; правопис розділових знаків; неправильне поєднання букв, виправлення в словах;  заміна букв; при виконанні творчого завдання  не висловлюють  правильно міркування, не дають повної обґрунтованої відповіді, не має логічності і послідовності викладу думки.

Оцінки підтвердили – 2 учня – 67 %

Оцінки знизили – 0 учнів – 0 %

Оцінки підвищили – 1 учень  – 33 %

Високий рівень  - 0 учнів

Достатній рівень -3 учня

Середній рівень -0 учнів

Початковий рівень  -0 учнів

Прізвище, ім'я учня

Оцінка за контрольну роботу

Типові помилки

1.

Баркіна В. О.

8

Правопис буквосполучення - ться, глухих та дзвінких приголосних, написання   власних імен, заміна букв.  Утворення форм слів, що належать до різних частин мови, за заданою умовою. При виконанні творчого завдання  не висловила  правильно міркування.

2.

Баркін І. О.

7

Правопис буквосполучення – ст, розділових знаків, заміна букв. Не перебудовує  речення з одного виду речення в інший. Утворення форм слів, що належать до різних частин мови, за заданою умовою. При виконанні творчого завдання  не висловив  правильно міркування.

3.

Санін Д. В.

7

Написання подвоєння приголосних звуків на межі кореня і суфікса, глухих та дзвінких приголосних, числівників, розділових знаків. Не перебудовує  речення з одного виду речення в інший. При виконанні творчого завдання  не висловив  правильно міркування.

Учитель:                           Мирончук А. П.

Підручники: М. Вашуленко « Буквар» 1 кл., М.Захарійчук « Українська мова» 2-3 кл., М.Вашуленко « Українська мова»  4 кл., О.Савченко « Літературне читання» 2-4 кл.

Аналіз ДПА з математики

учнів 4 класу Хатської ЗОШ І ст. за 2018-2019 н. р.
21 травня 2019 року
Усього учнів у класі - 3                                              писали роботу 3

ДПА з математики у 4 класі показала, що здобувачі освіти на достатньому рівні засвоїли математичні знання. Уміють застосовувати вивчений матеріал під час визначення порядку дій у виразах з багатоцифровими числами, ділення 100 та багатоцифрових чисел, знаходження периметра, перетворення величин, знаходження частини від числа.

Типові помилки: знаходження частини від числа, обчислювальні помилки в виразах (додавання та віднімання багатоцифрових чисел, множення багатоцифрових чисел на двоцифрове), запис розв’язання задачі з поясненням; обчислювальні помилки в задачах, задачі з логічним навантаженням.

Оцінки підтвердили – 0 учнів – 0 %

Високий рівень  - 1  учень

Достатній рівень  - 2 учня

Середній рівень -   0 учнів

Початковий рівень  -0 учнів

Оцінки знизили – 0 учнів – 0 %

Оцінки підвищили – 3 учня –100 %

Прізвище, ім'я учня

Оцінка за контрольну роботу

Типові помилки

1.

Баркіна В. О.

10

Завдання на встановлення послідовності між 6 компонентами.

2.

Баркін І. О.

8

Неправильне виконання дії множення та дії додавання  у завданні відкритого типу. Задача з  логічним навантаженням.

3.

Санін Д. В.

9

Неправильне виконання дії додавання у завданні відкритого типу. Задача з  логічним навантаженням.

Учитель:                                   Мирончук  А. П.

Навчання проводилося за підручником  «Математика» Ф.Рівкінд 1 клас,  « Математика» М.Богданович 2- 4 клас.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.